Finlandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Vantaa/Vanda, Vantaa/Vanda, Helsinki/Helsingfors, Uusimaa/Nyland, Etelä-Suomen: 01480

01480

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Vantaa/Vanda, Vantaa/Vanda, Helsinki/Helsingfors, Uusimaa/Nyland, Etelä-Suomen
Qytet :Vantaa/Vanda
Rajon 4 :Vantaa/Vanda
Rajon 3 :Helsinki/Helsingfors
Rajon 2 :Uusimaa/Nyland
Rajon 1 :Etelä-Suomen
Vend :Finlandë(FI)
Kodi Postar :01480

Informacione të Tjera
Gjuhë :Finnish/Swedish (FI/SV)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :60.34564
gjatësi :25.10545
Zona Koha :Europe/Helsinki
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Vantaa/Vanda, Vantaa/Vanda, Helsinki/Helsingfors, Uusimaa/Nyland, Etelä-Suomen është e vendosur në Finlandë.Kodi i saj është zip 01480.

Të tjerët u kërkohet në
Vantaa/Vanda, Vantaa/Vanda, Helsinki/Helsingfors, Uusimaa/Nyland, Etelä-Suomen,01480 ©2014 kodin postar Query